AKTUALNOŚCI

1 Lipiec - 29 Sierpień

Wakacyjna promocja na kręgielni

Przez całe wakacje zapraszamy do naszej kręgielni! Do każdej zakupionej godziny gry w bowling dodajemy drugą całkowicie za darmo! Promocja obowiązuje codziennie do 29 sierpnia! Ze względu na duże zainteresowanie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji torów.

Rezerwacje: 32 722 60 38

Zapraszamy Serdecznie!!!

14 Wrzesień

Dancing z zespołem Dukat

To już piąta edycja nowego cyklu imprez. Tym razem bawić będziemy się z zespołem Dukat - twórcami hitu "Góraleczka". Nie zabraknie również takich przebojów jak "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Kawiarenki", "Nie liczę godzin i lat" czy "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" i wiele wiele innych... Całość dopełni oprawa muzyczna dja Kami$$a z największymi hitami lat 80' 90' 00'.

Nie ma się co zastanawiać, zarezerwuj stolik już dzisiaj i baw się na najlepszej imprezie razem z nami!!!

Wstęp: 10 zł

Rezerwacje: 32 722 60 38

Zapraszamy Serdecznie!!!

Ta witryna przechowuje dane niektórych użytkowników. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych statystyk i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając naszą stronę (m.in. identyfikatory internetowe, oraz adres IP urządzenia) jest spółka Dziedzice Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach przy ulicy Legionów 83a („Spółka”). Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłych śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Nie zgadzam się
908