NASZE PIWO

logo-2

Browar Dziedzice jest to niewielki, niekoncernowy browar, w którym piwo warzone jest w oparciu o wiekową, śląską tradycję. Nasze produkty to klasyczne style w nowej, świeżej odsłonie.

Pełna kontrola procesu warzenia i wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości to sekret wyjątkowego smaku naszych piw. Sezonowo, oprócz standardowych gatunków, warzymy również inne ich odmiany, dlatego każda wizyta w naszym browarze jest wyjątkowa i może zaowocować inną gamą doznań smakowych.
Ta witryna przechowuje dane niektórych użytkowników. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych statystyk i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając naszą stronę (m.in. identyfikatory internetowe, oraz adres IP urządzenia) jest spółka Dziedzice Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach przy ulicy Legionów 83a („Spółka”). Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłych śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Nie zgadzam się
906