Grill&Beer to wyjątkowe miejsce dedykowane wszystkim miłośnikom dobrej zabawy, pysznej kuchni oraz entuzjastom piwa najwyższej jakości.

 

Niepowtarzalny klimat, profesjonalna obsługa, dobra lokalizacja oraz pełna oferta piw z Browaru Rzemieślniczego Dziedzice to cechy, które zapewne wyróżniają nasz pub.

Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia mamy do zaoferowania sycące zupy, gamę dań mięsnych, świeże sałaty oraz wyśmienite desery.

Dumą naszego lokalu są jednakże niepowtarzalne burgery i kanapki. Od niedawna w Naszym menu zagościła pizza, którą każdy z Was może skomponować według własnego uznania.
 

Sprawdź naszą galerię zdjęć!


Grill&Beer z myślą o Was

home_kebab_list1

Wydarzenia sportowe

Na naszych ekranach goszczą wszystkie ważne wydarzenia sportowe. Zobaczyć można mecze Piłkarskiej Ligi Mistrzów, polskiej Ekstraklasy, angielskiej Premier Ligue czy hiszpańskiej Primera Division. Występy każdej naszej Reprezentacji przemieniamy w prawdziwe święto kibica!
home_kebab_list2

organizacja imprez

Umożliwiamy wynajęcie całego lub części lokalu, z dedykowaną obsługą, na imprezy zamknięte. Jesteśmy otwarci na urządzanie w lokalu rożnych wydarzeń tematycznych jak np. panele dyskusyjne, prelekcje, degustacje piwa z możliwością zwiedzania browaru.

home_kebab_list3

Scena
stand-up

Cykliczna stała się nasza scena Stand-Up. Rozśmieszali nas już do łez m.in Grzegorz Halama, Tomasz Jahimek i Marcin Zbigniew Wojciech.
home_kebab_list4

kręgielnia
i bilard

Zapewniamy możliwość skorzystania z kręgielni oraz bilarda znajdujących się na terenie Klubu Muzycznego Chacharnia.
Ta witryna przechowuje dane niektórych użytkowników. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych statystyk i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając naszą stronę (m.in. identyfikatory internetowe, oraz adres IP urządzenia) jest spółka Dziedzice Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach przy ulicy Legionów 83a („Spółka”). Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z przyszłych śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się, Nie zgadzam się
896